whatsapp

Hakkımızda

viptrans.net Kimdir?

Hakkımızda

Viptrans.net ülkemizde her gün büyüyen ve değişen turizm sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hızla yapılan turizm taşımacılığı ve lüks araç kiralama alanında hizmet göstermeye başlayan en yeni, konforlu ve dinamik şirkettir.

Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren turizm taşımacılığı, farklı seviyelerde birçok firma ve taşımacı arasından yetki belgeli, güvenilir, aktif işleyişe sahip bir firma ile çalışmak oldukça karlı ve gereklilik fiilini almıştır.

Viptrans.net gerek bireysel gerekse kurumsal müşteri isteklerine göre işinde uzman ekibi ve kendine ait birbirinden özel tasarımlara sahip, gerçek anlamda VIP Minibüsleri uzman sürücü ve güler yüzlü hostesleri ile çok keyifli ve seçkin konuklara hizmet vermektedir.Prodrive gerek bireysel gerekse kurumsal müşteri isteklerine göre işinde uzman ekibi ve kendine ait birbirinden özel tasarımlara sahip, gerçek anlamda VIP Minibüsleri uzman sürücü ve güler yüzlü hostesleri ile çok keyifli ve seçkin konuklara hizmet vermektedir. - Otel transferlerinde, aylık, günlük veya saatlik ihtiyaç duyduğunuz her an size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermektedir.

Şirket Profili

D2 yetki belgesine sahip Viptrans.net ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen araçlar ile; iş toplantılarında, turistik gezilerde, kongre, seminer organizasyonlarda, özel günlerde hizmet sunar. Bizim için müşteri memnuniyeti kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Personellerimiz bilinçli, güler yüzlü, müşterilerimizin sorularına dikkatle dinleyip cevap verebilen personellerdir. Aynı zamanda da aynı hassasiyeti ulaşım sektöründe gerekli olan teknik bilgi ve donanımına sahip bilgili kişilerdir

Misyon-Vizyon

Misyon - müşterilerimizin rahatlığını düşünmek ve istekleri doğrultusunda en iyisini yapmaya çalışmak, güncel teknolojiyi takip ederek çalışmaları sürekli geliştirerek hizmet alan kişileri rahatlığa kavuşturmayı amaç edinmiştir.

Vizyon - Firmamız tarafından eğitilmiş, güvenilir, güler yüzlü ve rakipleri karşısında firmasını en iyi şekilde temsil eden müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket eden firma olmak.

Kolay Online Rezervasyon

Web sitemiz üzerinden transfer işlemleriniz için kolay ve güvenli rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Profesyonel Sürücü

Sürücülerimiz oldukça güler yüzlü, tecrübelidirler. Şirketimiz tarafından dikkatle eğitiliyor ve yakından takip ediliyor.

VIP Araç Filomuz

Siz değerli müşterilerimizin konforlu ve güvenli seyahati için 20'den fazla araç filomuz.

Online Ödeme

viptrans.net ile online ödemeden rahatlıkla erişebilir ve güvenli rezervasyon yapabilirsiniz.